سیستم‌های حفاظتی و نظارتی

سیستم‌های حفاظتی و نظارتی: سیستم های حفاظتی و امنیتی همانطور که از اسمشان پیداست لوازم و وسایلی هستند که از طریق آن ها امنیت مکان مورد نظر تامین خواهد شد، چرا که که همه ما می دانیم نیاز به امنیت و حفاظت از جان و مال انسان ها در زندگی از نیاز های اولیه انسان ها تا کنون بوده است و از آغاز بشریت تا کنون همواره به نحوی سعی بر پاسخ به این نیازبوده ایم.


ویژگی سیستم های حفاظتی و امنیتی:

1.تامین امنیت خانه و مکان کسب و کار شما


2.کاهش سرقت اموال و اشیاء با ارزش


3.کاهش جرم و جنایت


ا4.فزایش ایمنی


5.ایجاد قانونمندی


دوربین های مداربسته که جزء تجهیزات حفاظتی و نظارتی به شمار می روند برای ما این امکان را فراهم می سازند که به راحتی در هر هر لحظه و هر مکانی که هستیم روی رایانه یا موبایل خود تصاویر ویدئویی را به صورت ضبط شده یا آنلاین مشاهده و رصد کنیم.

علاوه بر آن این دوربین ها به ما حتی درمورد اتفاقاتی که در گذشته رخ داده است اطلاعات می دهد. امکان مکالمه صوتی دوطرفه از دیگر امکانات دوربین های مداربسته می باشد.

 دوربین های مداربسته در پیکر بندی به دو دسته بی سیم و با سیم ، بر اساس تکنولوژی به 2 دسته تقسیم می شوند:


دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین مداربسته آنالوگHD


و از لحاظ ظاهری به دوربین مداربسته دام، دوربین مداربسته بولت، دوربین مداربسته اسپیددام یا PTZ، دوربین مداربسته کیوب، دوبین مداربسته چشم ماهی، دوربین مینیاتوری یا مخفی، دوربین باکس تقسیم می شوند. برندهای متنوعی در حوزه دوربین مداربسته در بازار ایران موجود می باشد که پرفروش ترین و معتبرترین آن ها برندهای داهوا، تی وی تی، هایک ویژن و هایلوک می باشند.


ویژگی های دوربین های مداربسته:

1.کنترل امنیت


2.کنترل تردد و تخلف3.کنترل ورود و خروج4.نعقیب مجرمین و جلوگیری از وقوع جرم5.حفاظت از اموال6.مراقبت از کودکان و سالمندان7.حفاظت از اماکن عمومی وشخصی


امکان مکالمه صوتی دوطرفه


ما در شرکت آذر الکترو موج سایار مفتخر هستیم که در تمامی زمینه‌های سیستم‌های حفاظتی و نظارتی اعم از تهیه، توزیع و نصب دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، درب‌های کرکره‌ای و اتوماتیک شیشه‌ای و غیره فعالیت می‌کنیم و متعهد به ارائه بهترین کیفیت با بالاترین ضمانت و خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز هستیم. شما مشتریان عزیز برای بهره‌مندی از این خدمات می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.